Yasan Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. 5188 Sayılı ”Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” a uygun olarak T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı “Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi” ne sahiptir. Şirketimiz gerek kamu gerekse özel kuruluşların fiziki güvenlik gereksinimini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ve profesyonel yönetim kadrosu ile, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve yönetmelik hükümlerine göre kamu kurumları ve özel kuruluşlara ait tesis ve işletmeleri (Üniversiteler, Hastaneler, Bankalar, Alışveriş Merkezleri, İş Merkezleri, Yerleşim Merkezleri, Hava Limanları, Deniz Limanları, Fabrikalar, Şantiyeler...) tehdit ve tehlikelere karşı koruyarak çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamaktadır. Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik hizmeti veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışmalarının olumlu katkıları ile yurtiçi ve yurtdışında fiziki güvenlik hizmeti vermektedir.Yasan Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. uluslararası alanda Silahlı Özel Güvenlik Hizmeti vermektedir...
Vizyonumuz
Sektörde güvenlik ihtiyacı duyan firmalar ve tüzel kişiler tarafından en çok tercih edilen, lider firma olmaktır. Yasan, Kurulduğu 1996 yılından günümüze Konusunda Uzman Kadrosu, Bilgi Birikimi ve Üstün Hizmet Anlayışı ile Müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı temel hedef olarak benimsemiştir. Kurumsal kimliği ve 17 yılı geçkin tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz her alandaki güvenliği koşulsuz şartsız sağlamayı kendine birincil hedef ediniştir.
Misyonumuz
Yasan güvenlik, huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak amacıyla, güvenlik alanındaki tüm uluslararası gelişmeleri ülkemiz koşullarına uyarlayarak sizlere hep en mükemmeli sunmayı misyon edinmiştir. Yeniliğe olan açıklığı, iş disiplinine gösterdiği önemi ve insana verdiği değeri ile de bu misyonundan taviz vermeden yolunda ilerlemektedir.
Randevu Al
Duyurular
İletişim
Adres: Kurtköy Mah. Başaran Sok. No 8/1, Pendik İstanbul
Telefon: Tel: 482 98 82
Email: info@yasanguvenlik.com
© Yasan Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti. Copyright 2016 | Tüm hakları saklıdır.